Dzięki naszym reklamom zwiększysz prestiż swoich materiałów umieszczanych w sieci. Kierujemy oferty do firm jak i do klientów indywidualnych: np. artystów muzycznych, vlogerów, streamerów, youtuberów. Staramy się trafić tylko do odbiorców z podobnym gustem i zainteresowaniami jakie prezentuje Twój film lub w przypadku Facebooka – materiał.

Stawiamy na profesjonalizm i nie każemy oglądać Twoich filmów innym użytkownikom na siłę.

Kim jesteśmy?

SocialKings to platforma do szybkiego i łatwego pozyskiwania m.in.: wyświetleń, subskrypcji, polubień, fanów i obserwujących na YouTube, Facebooku oraz Instagramie. Jako SocialKings staramy się oferować pełny profesjonalizm, całodobowe wsparcie naszych Agentów, stosunek jakości do ceny oraz indywidualne kampanie dostosowane do Twoich potrzebSzybko weszliśmy na rynek stając się liderami w tej usłudze. Od momentu premiery staliśmy się jednym z wyłącznych dostawców na YouTube i Facebooku. Posiadamy własną sieć do pozyskiwania widzów, własną platformę do dostarczania i naszą własną stronę internetową. Chcieliśmy być najlepszym dostawcą i cel poprzez ciężką pracę został osiągnięty, ale przy stale rosnącym rynku i rosnących wymaganiach klientów nasza praca nadal zwiększa satysfakcję i obniża ceny.

​ Jak to robimy?

Dzięki naszym kampaniom docieramy do setek tysięcy osób i kont na całym świecie. Jesteśmy połączeni z wieloma platformami w mediach społecznościowych, do których wideo lub treść jest wysyłana do oglądania lub lajkowania. W żadnym wypadku nie jest to łatwe, a my mamy ogromną liczbę serwerów, które zapewniają analitykę, śledzenie, pulpit nawigacyjny, kopie zapasowe i wiele innych. Staramy się trafić tylko do odbiorców z podobnym gustem i zainteresowaniami jakie prezentuje Twój film lub materiał. Nasze kampanie są bezpieczne, przestrzegamy regulaminów serwisów internetowych.

Osiągaj swoje cele dzięki precyzyjnym kampaniom reklamowym!

 

Wspieramy artystów muzycznych, vlogerów i youtuberów, którzy są ofiarami małego odbioru w Polsce a ich materiały zasługują na większą popularność. Odnoś sukcesy na platformach: YouTube, Facebook czy Instagram. Zrobimy wszystko co możliwe, aby spełnić Twoje oczekiwania!